Haber

Başkan Sandal’dan gençlere mesaj: “Sandığa gelin, geleceğinizi geri alın”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, ikinci tip seçimler öncesi gençlere sandık daveti yaptı. Önder Sandal, “Sevgili gençler; Pazar günü mutlaka sandığa gidin ve geleceğinizi geri alın. Atatürk’ün değerlerine ve Cumhuriyet’e sahip çıkın” dedi.

TÜRKİYE’Yİ SİZ KURTARACAKSINIZ

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, ikinci tip Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi gençleri sandığa davet etti. Seçimin anahtarının gençlerin elinde olduğunu söyleyen Önder Sandal, “Ülkeyi bu zor günlerden siz kurtaracaksınız” açıklaması yaptı.

“CUMHURİYETE SAHİP OLMA ZAMANI”

Başkan Sandal yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili gençler, çok zor bir dönemden geçiyoruz. Bir öğretmen olarak çok iyi biliyorum ki; sosyal hayattaki bozulmayı ve ekonomik krizin tüm yansımalarını iliklerinize kadar yaşıyorsunuz. Ayrıca gelecek korkusunun ne anlama geldiğini sizden daha iyi kimse bilemez. Bu kötü gidişata dur diyebilirsiniz. Bu çabanın öncüsü iseniz bu kötülükleri geride bırakabilirsiniz. Hatırlamak! Sizler geleceğimizin, vatanımızın, milletimizin ve cumhuriyetimizin teminatısınız. Ulu Cumhurbaşkanı Atatürk’ün Gençliğe Hitabet’inde belirttiği gibi, şimdi istiklale ve cumhuriyete sahip çıkma zamanı… Bu vatanı kurtarabilirsiniz.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu