Yaşam

Matthew Perry’nin ölüm raporunda gecikme

‘Friends’ dizisindeki Chandler Bing karakteriyle tanınan Matthew Perry’nin resmi ölüm raporu, ileri soruşturma ve toksikoloji raporu sağlanana kadar ertelendi.

Perry, Friends dizisinin çekildiği Warner Bros.’ta çalıştı. Stüdyolara yakın olan ve Michael Jackson, Lucille Ball ve Elizabeth Taylor gibi isimlerin mezarlarının bulunduğu Forest Lawn mezarlığına defnedildi. Aktörün ‘Friends’ dizisindeki rol arkadaşları Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc ve David Schwimmer da cenazeye geldi.

Ne oldu?

Matthew Perry, 28 Ekim’de evindeki jakuzide hareketsiz halde bulunmuştu ve ilk yardım ekipleri, oyuncunun öldüğünü belirledi. İlk belirlemelere göre oyuncunun boğulmuş olabileceği açıklandı.

Perry’nin eve gelmeden önce iki saat boyunca tenise benzeyen ancak daha küçük bir kortta oynanan pickleball oyununu oynadığı ve herhangi bir sağlık sorunu yaşamadığı belirtildi.

Geçmişte alkol sorunu yaşayan ve rehabilitasyonda tedavi gören oyuncunun ölümünün ardından polis tarafından olay yerinde yapılan incelemede herhangi bir uyuşturucu maddeye rastlanmazken, antidepresanlar, anksiyete ilaçları ve kronik akciğer hastalığı için kullanılan bir ilaç bulundu. . (KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu