Teknoloji

Merhaba Mühendis PC ve Konsollar için Haftalık Olarak Geliyor

TinyBuild tarafından yapılan duyuru ile Merhaba Mühendis PC ve konsollar Önümüzdeki hafta içinde satışa çıkacak. Resmi duyurunun detayları burada.


İlginizi çekebilir:  Warcraft Rumble ile Tanışmaya Az Bir Zaman Kaldı


TinyBuild tarafından geliştirilen ve yayınlanan Hello Engineer, Ekim 2021’de Stadia için piyasaya çıktı. Bu yılın başlarında hizmetin kapanmasının ardından hizmete özel olarak çıkan oyunların diğer platformlara aktarımı devam ediyor.

Merhaba Mühendis PC ve Konsollara Geliyor

Merhaba Mühendis bahsedilen oyunlardan biridir ve 17 Ağustos 2023 Perşembe günü PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Switch, Xbox One ve Xbox Series için çıkacak. Çıkmadan önce denemek isterseniz Steam mağazasında yayınlanan oynanabilir demo da sizleri bekliyor.

Hikaye olarak komşusu tarafından gizemli bir atari parkına kapatılan bir mühendisin rolünü üstleneceğiz. Hello Neighbor dünyasında geçen ve dört oyuncuya kadar kooperatif zemini sunan oyundaki amacımız, tahmin edebileceğiniz gibi çatışma için çeşitli araç ve makineler üreterek, baş düşmanımızın tüm sırlarını ortaya çıkarmak, ve sonunda deriyi delmeden kaçmak.

Oyun boyunca, çevreyi keşfederek, iskelet kesimleri, dişliler, motorlar, lastikler ve jetler için olanlar da dahil olmak üzere silahlar bularak çok çeşitli araçlar yapmak mümkün olacak. Ancak, hedeflerimize farklı şekillerde ulaşabildiğimiz kadar özgürlüğe sahip olacağız. Yani aklınıza gelebilecek her türlü analizi uygulayabileceksiniz.

Son olarak oyunda hikaye dışında bir Sandbox modu olacağını da söyleyelim. Bu modda tüm kısıtlamalar kaldırılır ve istediğiniz her şeyi üretebilirsiniz.

yumurtalikhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu