Haber
Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın UEFA Konferans Ligi 2. ön eleme turu rakipleri belli oldu.
![](https://erganiajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/07/fenerbahce-ve-besiktasin-uefa-konferans-ligi-2-on-eleme-turu-rakipleri-belli-oldu-2A5LLOOh.webp)
UEFA Konferans Ligi 2. Ön Eleme Turu’nda Fenerbahçe ile Beşiktaş’ın rakipleri belli oldu.
Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Konferans Ligi 2. ön eleme turundaki rakibi La Fiorita’yı 1-0 mağlup eden Moldova ekibi FC Zimbru oldu. Fenerbahçe, Zimbru ile ilk maçını 26 Temmuz Çarşamba günü Ülker Stadı’nda oynayacak. Rövanş maçı 1 Ağustos Salı günü Moldova’da oynanacak. Beşiktaş’ın Konferans Ligi’ndeki ikinci ön eleme turu rakibi Dinamo Batumi’yi 2-1 mağlup eden KF Tirana oldu. Beşiktaş ile KF Tirana, 27 Temmuz Perşembe günü Beşiktaş’ın ev sahipliğinde karşı karşıya gelecek. Rövanş maçı 3 Ağustos Perşembe günü KF Tirana sahasında oynanacak.