Haber

Helvacı’nın gözü BAL’da

İZMİR (İGFA) – Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, İzmir’e bağlı Aliağa olarak sporun tüm branşlarında her zaman en yüksek puanları hedeflediklerini belirterek, teknik yönetime ve futbolculara şampiyonluk yolunda başarılar diledi.

Güzelhisar Toplum Tesisleri’nde düzenlenen programa Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Başkan Yardımcısı Serhat Aras, Kulüp Lideri Hüseyin Öz, Teknik Sorumlu Mehmet Ateş, Yardımcı Antrenörler Mert Gencer, Mehmet Taş ve futbolcular katıldı. Yeni transferlerin tanıtıldığı programda birlik ve beraberliğe vurgu yapıldı.

Sezon öncesinde uygun bir kadro kurduklarını belirten Aliağa Belediyesi Helvacı Gençlik Spor Teknik Sorumlusu Mehmet Ateş, “Transfer döneminde 12 oyuncuyu kadromuza kattık ve 9 oyuncuyla sözleşmeyi yeniledik. İlk maçımızı 30 Eylül’de oynayacağız. Sezona iyi başlayıp kupayı şampiyon kaldırmak istiyoruz. Şu anda takımda çok iyi bir hava var. Bir aile ortamı oluşturduk. Aliağa Belediye Başkanımız Serkan Acar Helvacı’nın başarısı için bizlere her türlü desteği sağlıyor. “Bu emekleri boşa harcamayıp sezon sonunda Bölgesel Amatör Lig’e adım atmak istiyoruz” dedi.

basyayla-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu